המגזין למחשבה פתוחה - מדע, טכונלוגיה, פילוסופיה, ביקורת הממסד
תחקירים:  א-דורה, רבין, אדיסו מאסלה, כפר כנא
צור קשר

טילים על תל-אביב

נחום שחף 13.06.2009 20:53
טילים על תל-אביב - טילי כתף - שדרות - ביבי - בנימין נתניהו - בן כספית - יואל מרכוס - אובמה - ברק חוסיין אובמה - טילים - קסאמים - תל-אביב - בחירות


אובמה קורא להקמת מדינה פלשתינאית (שלישית) מרחק יריקה מפתח-תקווה, רמת-גן תל-אביב. בן כספית במעריב: אובמה והעולם פוזיטיב, ביבי והימין נגטיב. משחק כדורגל - בצד אחד עולם ערבי, מוסלמי, אנטישמי, בהרכב מלא, בצד הישראלי שחקן יחיד, סכיזופרן. חציו עתונאי בועט לשער העצמי. פייר פליי.
            בית בשדרות

להחליף את העם

בן כספית מעריב: "אסור לשכוח: נתניהו קיבל את אמון הכנסת, העם הצביע ימינה. יכול להיות שזה מה שצריך לקרות. עימות חזיתי בין העולם לבין הימין בישראל. הטוב ינצח. מצד אחד אמריקה של אובמה, מצד שני ישראל של נתניהו. פוזיטיב ונגטיב (כך במקור)". "נתניהו קיבל מלכתחילה אשראי מוגבל, אבל כבר בזבז את רובו".!

בן כספית אובמה והעולם נגד העם בישראל שהצביע ביבי. הטובים והרעים. פוזיטיב ונגטיב. דמוקרטיה יוק, פלורליזם האאאא....

מרכוס מהארץ, כמו בן כספית ממעריב, מפנה אצבע זקורה אל פני רוה"מ: "אם נאומו של ביבי, לא ילך לקראת יוזמת אובמה, אפשר מיום א' להתחיל לספור לאחור קץ לממשלה".

למי שלא יודע לשחות

אובמה מרכוס ובן כספית קוראים להקמת מדינה פלשתינאית שלישית (ירדן בעבר הירדן + חמאסטן בעזה + אבו מאזן\חמאס ביו"ש). טילים על שדרות אשקלון ובאר-שבע, לא הספיקו לנו, אנו רעבים ליותר... הפעם על פתח-תקווה, רמת-גן-גבעתיים, תל-אביב, כפר סבא, הרצליה, נתניה, לוד..... העיקר שכחתי נמל תעופה לוד, טילי כתף לירוט מטוסי נוסעים הממריאים מנמל התעופה, למי שלא יודע לשחות.

  
 יואב יצחק ב-
NFC תחת הכותרת "שכחו שהם ציונים" לא מאמין למראה עיתונות ישראלית פסיאודו ציונית מקיר לקיר "על דברי ההבל שכותבים חוסיין (נחום) ברנע, חוסיין (יואל) מרקוס, וחוסיין (בן) כספית....את מי משרתים פרשנים אלה?.... מי שעוקב וקורא בימים אלה את העיתונות הכתובה בישראל עלול להתרשם בטעות כי כותבי הטורים המרכזים אינם עיתונאים ישראלים- ציונים, אלא זרים שהושתלו בתקשורת על-ידי אנשיו של נשיא ארה"ב, חוסיין (ברק (אובמה"

קונים (עיתונים) ובוכים

יואב יצחק מציע: "תופעה רעה זו יכול שתיפסק, אם וכאשר יבינו קוראי העיתונים מה רב כוחם, ורק כאשר הם ינקטו צעדים ממשיים נגד אותם כותבים-עיתונים. וצעדים אלה כדאי שיכללו גם הפסקת רכישת אותו עיתון שאינו מקפיד לשמור על זהות ישראלית-ציונית-יהודית".  

יואב, חלומות באספמיא. אין סיכוי שאני ישראלי פרייר אוותר על מנת הרעל היומית. קונים (עיתונים) ובוכים.

 

בן כספית מצטט את רם עמנואל, עוזרו הישראלי של חוסיין אובמה לוחש לאוזנו של אבו מאזן : "וושינגטון מדברת בקול אחד".

גם אצלנו מדברים בקול אחד, עתונות מקיר לקיר. בן כספית מעריב, נחום ברנע ידיעות, מרכוס "הארץ". את גדעון לוי אין צורך להציג.

בחירות עכשיו – אם בכלל

בן כספית סוגר עניין: "האכזבה מביבי ניכרת. ציפי מתוגמלת. העבודה מתרסקת. נתניהו קיבל מלכתחילה אשראי מוגבל, אבל בזבז את רובו. איך יכול להיות שעשר שנים אחרי שהוא מגיע ללשכת ראש הממשלה אנחנו מתגעגעים ללשכה הקודמת שלו". "נתניהו מקבל ציון נכשל. טוטאל" (כך במקור).  בן כספית נשמה יהודית מתקשה להסתיר את געגועיו לביבי...בלשכה הישנה "שהיתה קטסטרופאלית (ככה במקור)".

ואני שואל למה לחכות?  בחירות עכשיו!! אם בכלל.

פיר פליי

משחק כדורגל. במגרש שתי קבוצות. האחת עולם ערבי, מוסלמי, אנטישמי, הרכב מלא + שופט (אירופה, אובמה), בשנייה שחקן ישראלי בודד, סכיזופרן. חציו בועט לשער העצמי. פיר פליי.

 

קישורים:

יואב יצחק: שכחו שהם ציונים (קישור)  

בן כספית: לקראת הנאום, נתניהו קרוע בין אובמה לימין (קישור)

יואל מרקוס: שיר השירים מ-ב' ל-ב' (קישור)

 

 
  טווח טילים
  למרכז ת-אהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה